Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje


Warszawa Stare Miasto - 9 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Logo ośrodka
img      7
sal
konferencyjnych
img     130
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
Zobacz pełną prezentację obiektu
Logo ośrodka
img      61
sal
konferencyjnych
img     180
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
Zobacz pełną prezentację obiektu
Logo ośrodka
img      7
sal
konferencyjnych
img     300
Największa
sala
img     50
Miejsc
noclegowych
Zobacz pełną prezentację obiektu
Logo ośrodka
img      1
sala
konferencyjna
img     20
Największa
sala
img     35
Miejsc
noclegowych
Zobacz pełną prezentację obiektu

https://www.thenest.pl

img      5
sal
konferencyjnych
img     170
Największa
sala
img     -
Miejsc
noclegowych
Zobacz pełną prezentację obiektu
Dom Ekonomisty

Nowy Świat 49, Warszawa

tel. 22 55 15 401

ul. Długa 29, Warszawa

tel. (0-22) 635-54-60 831-40-20

Imperia

Nowy Świat 6/12 , Warszawa

tel. 783 980 026

Nowy Świat 21, Warszawa

tel. 609-636-200

img

Konferencje na Starym Mieście w Warszawie

Szukasz idealnego miejsca na organizację konferencji w Warszawie? Zwracasz uwagę na aspekty wizualne i cenisz sobie zabytkową architekturę? Ważnym elementem jest możliwość skorzystania z udogodnień, jakie daje lokalizacja w centralnym punkcie miasta. Organizując konferencję na Starym Mieście w Warszawie połączysz wszystkie te cechy w jedną, możesz wybadać spośród 7 obiektów.

Wynajem Sal konferencyjnych na Starym mieście w Warszawie

Warszawska „Starówka” słynie z doskonałego zaplecza konferencyjnego. W najbliższej okolicy znajduję się ponad 20 obiektów, które spełnią oczekiwania klientów biznesowych, szukających miejsc do organizacji dużych konferencji jak i małych spotkań czy eventów. Większość z nich posiada bardzo wysoki standard 4 lub 5 gwiazdkowy. Świadczy to niewątpliwym prestiżu tego miejsca.

Idealnym przykładem takiego ośrodka będzie BCC Events Pałac Lubomirskich. Obiekt dysponuje 8 salami, o różnej wielkości i możliwościach ustawień stołów. Każda z sal urządzona jest w gustownym sposób, w stylu klasycznym. Największa może pomieścić 180 osób. Salonik VIP, czyli najmniejsza sala pozwoli na zorganizowanie prywatnej imprezy. Pałac Lubomirskich jest nie tylko zabytkiem, ale i obiektem, który już niejednokrotnie sprawdził się w organizacji wydarzeń biznesowych ,znanych w Polsce i zagranicą.

sale_konferencyjne_stare_miasto

Jeżeli planujesz zorganizować konferencję w innej dzielnicy czy regionie Warszawy, to możesz skorzystać z naszego katalogu sal konferencyjnych w Warszawie. W przypadku gdy nie zależy Ci na stolicy, tylko na cichym miejscu w okolicy - wyszukaj na naszym portalusale konferencyjne w województwie mazowieckim, możesz wybrać spośród 576 obiektów.

Sale konferencyjne z bazą noclegową na Starym mieście w Warszawie

Planując konferencję, na Starym Mieście, warto zainteresować się ofertą hoteli dysponujących bazą noclegową, co jest szalenie ważne w przypadku gości przybywających z odległych krańców Polski. Butikowy Hotel Bellotto ,zlokalizowany przy Senatorskiej, w pobliżu Zamku Królewskiego może poszczycić się 20 pięciogwiazdkowymi pokojami i apartamentami. Największa, z 8 dostępnych sal konferencyjnych, pomieści 300 osób w ustawieniu bankietowym.

sale_konferencyjne_z_noclegiem_hotel_bellotto

Ceny organizacji konferencji wahają się od 2000 do 12000 za dzień, w zależności od wymiaru sali czy typu konferencji. W przypadku organizowania eventów dla gości przyjezdnych należ doliczyć ceny noclegów. Na Starym Mieście kształtują się na wysokim poziomie, od 200 do nawet 1200 złotych za noc.

Co robić po konferencji?

Warto odwiedzić Ogrody Zamku Królewskiego, gdzie będzie można zrelaksować się po ciężkich i długich spotkaniach. Spacer po tej czarującej, doskonale zaaranżowanej przestrzeni, to idealna odskocznia od zgiełku miasta. Spacer, po Starówce lub po Bulwarach Wiślanych, zakończyć można w jednej z wielu kawiarni czy restauracji. W okolicy Starego Miasta znajdują się ponad 104 restauracje. Wysoko oceniane są „Restauracja przy Zamku” serwująca dania kuchni polskiej czy „Senses” , gdzie kreatywny szef kuchni „odczarowuje” klasyczne dania i serwuje je w nowych wersjach. Korzystając, z chwili wolnego, warto wybrać się do galerii czy teatrów. Do wyboru mamy galerie sztuki nowoczesnej jak i prezentujące dzieła klasyki czy polskiego plakatu.

sale_konferencyjne_restauracja_na_starym_miescie

Dojazd do Starego Miasta z lotniska Chopina zajmuje ok 30 minut. W pobliżu funkcjonują, środki transportu publicznego, doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami Warszawy czy z dojazdem do dworców czy Autostrady.

Nasi partnerzy