Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje


Warszawa - 45 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

ul.Kijowska 1, Warszawa

ul. Kawęczyńska 36, Warszawa

ul. Mińska 25 , Warszawa

Al. Zieleniecka 6/8, Warszawa

ul. Targowa 56, Warszawa

img

Szkolenia i konferencje w okolicy Dworca Wschodniego

Atrakcje okolic Dworca Wschodniego – czyli co robić po konferencji?

Wysiadając w tej części miasta, uczestnik konferencji ma przed sobą atrakcje dzielnicy Praga w której usytuowany jest dworzec. Lokalny ferment targowisk na gasnącym już bazarze Różyckiego to miejsce dla miłośników bibelotów zdobytych przez handlowe negocjacje. W tej samej dzielnicy nowoczesna, modernistyczna architektura i stare kamienice.

Komfortowy dojazd do stadionu PGE Narodowy lub Galerii Wileńskiej. Studenci warszawskiej uczelni SWPS w tej okolicy znajdą posiłek, rozrywkę i nocleg. Konferencja w tej uczelni, to okazja na zwiedzenie z przewodnikiem starej i nowej części Pragi. Dla ceniących sztukę malarstwa ściennego, murale na Pradze Północ to idealne miejsce na sesję ciekawych, pamiątkowych zdjęć. Szlakiem street artu oraz spacerem przez praskie podwórka, można uchwycić lokalne szarości zaniedbanych kamienic z kolorami obrazów na ściennych grafikach.Kulinarną atrakcją dla osób wysiadających na Dworcu Wschodnim jest Muzeum Warszawskiej Pragi. Jeśli konferencja w okolicy nie zakończyła się posiłkiem do syta, w okolicy jest restauracja Mateusza Gesslera, zaledwie 200 metrów od Muzeum Neonów na Pradze. Stamtąd już tylko kwadrans leniwym krokiem do pijalni czekolady E. Wedel. Nie sposób ominąć muzealnej oferty w okolicach Dworca Wschodniego. Muzeum Polskiej Wódki oraz Muzeum Drukarstwa Warszawskiego. Pełna oferta noclegowa wraz z zapleczem gastronomicznym.

Zobacz także pełną listę obiektów z ofertą na sale biznesowe w Warszawie.

Zaplecze hotelowo – konferencyjne okolic Dworca WschodniegoObiekty na imprezy typowo sportowe, kulturalne lub sale konferencyjne z opcją dostosowania przestrzeni. W okolicy Dworca Wschodniego jest blisko 45 obiektów odpowiadających na potrzeby organizatorów wydarzeń szukających sal konferencyjnych oraz osób szukających noclegu. Stadion PGE Narodowy wykorzystywany na imprezy sportowe, koncerty lub imprezy promocyjne. Obiekty nastawione na wynajem sal konferencyjnych z noclegiem taki jak ArtHotel w kamienicy na Stalowej oraz zabytkowa architektura Hotelu Bellotto z 5 gwiazdkami to szerokie spektrum wyborów dla zainteresowanych.

Wszystkie obiekty w dzielnicy Praga Północ - hotele na konferencje w dzielnicy Praga Północ w Warszawie.

Nasi partnerzy