Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje


Warszawa Praga Południe - 14 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

PGE Narodowy
Warszawa (mazowieckie)
PGE Narodowy
PGE Narodowy
Logo ośrodka
img   11
sal
konferen-
cyjnych
img7600
Naj-
większa
sala
img-
Miejsc
nocleg-
owych
Zobacz pełną prezentację obiektu

ul. Omulewska 24, Warszawa

ul. Makowska 95, Warszawa

Al. Zieleniecka 6/8, Warszawa

brak, Warszawa

Ul. Czapelska 34a, Warszawa

Wał Miedzeszyński 391, Warszawa

Mińska 65, Warszawa

Wał Miedzeszyński 379, Warszawa

ul. Kaleńska 8, Warszawa

img

Szkolenia i konferencje w dzielnicy Praga Południe

Atrakcje dzielnicy – Praga Południe, czyli co robić po konferencji?

Uczestnicy konferencji nie mogą ominąć wizyty w tej ciekawej dzielnicy. Spacer z przewodnikiem po Pradze to ciekawa propozycja dla bywalców konferencji lub grup zawodowych związanych z tematyką historii, architektury lub zagospodarowania terenu. Obręb miasta pełen architektonicznych skrajności. Od kamienic po modernistyczne bloki i szlachecki Dworek, pamiętający bitwę pod Olszynką Grochowską. Szukający ścianki idealnej na zdjęcia i wytrwali w spacerach, znajdą tu niejeden mural i obiekt godny upamiętnienia na fotografii. Również Muzeum Neonów usytuowane w starych, przemysłowych terenach to gratka dla miłośników wspomnień o minionej epoce socrealizmu. Rozrywka na każdą porę roku czeka na uczestników konferencji w obiekcie Hangar 646.


hangar 646


Są tu trampoliny i przestrzeń na zajęcia sportowe lub zorganizowane zawody podczas imprez firmowych. Chwila na odpoczynek w Parku nad Balatonem, w którym w okresie letnim plenerowe kino na leżakach. Tuż obok, punkt nie do opuszczenia przez opiekunów kotów. Rzeźba Kota Niezależnego Cyryla, który wyjątkowo spokojnie bierze udział w sesjach pamiątkowych zdjęć. Kawy można się napić w Balaton Cafe i Bike Cafe. Amatorzy włoskich lodów znajdą tu latem, pomiędzy blokowiskami a placem zabaw punkt sprzedaży wybornych, zimnych smakołyków. Szukający strefy handlu i konsumpcji odnajdą się w Galerii Atrium Promenada. W pobliżu stadion PGE Narodowy z widokiem na druga stronę Wisły, po której jest Centrum Nauki Kopernik. Tereny do biegania to Park Skaryszewski i Kamionkowskie Błonia Elekcyjne.

Poszukujesz obiektu konferencyjnego w tej części Warszawy? Sprawdź sale na Obiekty biznesowe WarszawaZaplecze hotelowo-konferencyjne dzielnicy Praga Południe

Obszar dzielnicy posiada 14 obiektów odpowiednich na wynajem sal konferencyjnych. Od sieci hoteli typu Best Western po centra specjalizujące się w wynajmie sali konferencyjnej, dopasowanej do typu imprezy oraz potrzeb uczestników. Takie obiekty jak Viamoda Conference lub Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska to strefa do profesjonalnie przygotowanej konferencji lub wystaw wymagających aranżacji przestrzeni. Dla oczekujących standardów wynajmu sal oraz obsługi w sieciowych hotelach Best Western Hotel Felix, zapewni noclegi, catering oraz dodatkowe usługi typowe dla hoteli tej klasy.

Wybierz spośród innych miejsc konferencyjnych w Warszawie: Miejsca na konferencje Praga Północ

Nasi partnerzy