Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje


Warszawa Praga Północ - 14 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

ArtHotel Stalowa52
Warszawa (mazowieckie)
ArtHotel Stalowa52
ArtHotel Stalowa52
Logo ośrodka
img   3
sale
konferen-
cje
img100
Naj-
większa
sala
img47
Miejsc
nocleg-
owych
Zobacz pełną prezentację obiektu
Hit Hotel**
Warszawa (mazowieckie)
Hit Hotel**
Hit Hotel**
Logo ośrodka
img   2
sale
konferen-
cje
img50
Naj-
większa
sala
img200
Miejsc
nocleg-
owych
Zobacz pełną prezentację obiektu

Sienna 73, Warszawa

Jagiellońska 82, Warszawa

ul. Otwocka 14, Warszawa

ul.Kijowska 1, Warszawa

ul. Targowa 56, Warszawa

ul. Kłopotowskiego, Warszawa

Al.Solidarności 61, Warszawa

Jagiellońska 55a, Warszawa

img

Szkolenia i konferencje w dzielnicy Praga Północ

Atrakcje na Pradze Północ po konferencji

Muzeum Warszawskiej Pragi

Muzeum Warszawskiej Pragi zbiera i eksponuje dziedzictwo kulturalne prawobrzeżnej dzielnicy Warszawy, która ma ogromną historię i tradycję. Znajduje się w zespole trzech zabytkowych kamienic przy ulicy targowej, niedaleko Bazaru Różyckiego. Choć muzeum działa dopiero od 2007 roku, posiada wiele sal pełnych wspaniałych ekspozycji, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. W muzeum często organizowane są warsztaty, zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz inne imprezy, których celem jest upamiętnianie praskiego dziedzictwa.


muzeum warszawskiej pragi


Muzeum Polskiej Wódki

Jeśli ktoś lubi muzea w nieco innym klimacie, z pewnością spodoba mu się Muzeum Polskiej Wódki. Zajmuje się ono upamiętnianiem historii i tradycji ponad 600 lat wytwarzania wódki na polskich ziemiach. Muzeum znajduje się w zabytkowym budynku, w którym przed stu laty wytwarzano spirytus. Na wystawie głównej znajduje się 5 galerii, które przedstawiają różne technologie wytwarzania alkoholu. Można również obejrzeć kolekcję ozdobnych butelek i karafek. W muzeum znajduje się również sala kinowa wyświetlająca filmy i prezentacje.


galeria wileńska


Galeria Wileńska

Galeria Wileńska na warszawskiej Pradze Północ to duże centrum handlowo-rekreacyjne, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W obiekcie znajdują się liczne sklepy, butiki, kawiarnie, restauracje oraz miejsca rekreacji dla najmłodszych i nieco starszych. Centralnym punktem galerii jest stacja kolejowa Warszawa Wileńska. W obiekcie znajduje się ponad 90 sklepów, które sprawiły, że mocno zmniejszył się charakterystyczny dla Pragi Północ handel w niewielkich, detalicznych sklepikach.

Ulica Ząbkowska

Ulica Ząbkowska w Warszawie jest najbardziej znaną ulicą Pragi Północ, przy której znajduje się sporo znanych, charakterystycznych obiektów, także tych efektownych i bardzo zabytkowych. Przy Ząbkowskiej znajduje się między innymi Muzeum Polskiej Wódki oraz wiele innych obiektów związanych z dawnym wytwarzaniem alkoholu. Warto wybrać się na spacer tą ulicą, gdyż ma niezwykły klimat i sporo znajdziemy tu pozostałości po dawnych, ciekawych historycznie czasach.


fabryka trzciny


Znajdź odpowiednie miejsca na organizację wydarzenia biznesowego w Warszawie: Konferencje Warszawa

Gustowne łodzie niczym gondole wyposażone w wygodne, miękkie siedzenia to atrakcyjna propozycja widoku na stolicę za dnia lub wieczorem. W sytuacji, gdy konferencja okaże się krótsza, warto zorganizować dla uczestników wizytę w Praskim pokoju zagadek. W chłodniejsze dni, dla osób szukających wysiłku fizycznego na Pradze północ czeka enklawa sportów wodnych. Namysłowskie baseny kryte wraz z siłownią, sauną i salą gimnastyczną do wynajmu na rozgrywki sportowe. Dla amatorów gry w tenisa profesjonalnie przygotowane trzy korty tenisowe w obiekcie Korty Praga. Jest to miejsce z terenem na eventy firmowe lub tenisowe urodziny dla dzieci. Dogodny dojazd do Galerii Wileńskiej dla chętnych na zakupy.


arthotel


Zaplecze hotelowo-konferencyjne dzielnicy Praga Północ

Na terenie dzielnicy jest 14 miejsc, w których sale konferencyjne, odpowiadają na potrzeby organizacji spotkań, szkoleń, konferencji lub artystycznych wystaw. Od surowych wnętrz w salach konferencyjnych ArtHotelu na Stalowej po typowo akademickie aule i sale w Wyższej Szkole Menadżerskiej. Dla wydarzeń artystycznych specjalna oferta w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny lub Centrum Kreatywności Targowa. Zmodernizowane budynki w klimacie manufaktury ze ścianami z surowej cegły wraz z nowymi technologiami oświetlenia i wyposażenia tworzą mozaikę stylów, cechującą tę dzielnicę.

Możesz wybierać wśród wielu hoteli i ośrodków szkoleniowych w pobliskiej dzielnicy: Miejsca na szkolenia Praga Południe

Nasi partnerzy