img

Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Warszawie

Szukasz Sali na spotkanie firmowe lub rekrutacyjne? Myślisz, że jest możliwy tylko całodzienny wynajem? Zapraszamy do artykuły mamy dal Ciebie rozwiązanie!

Nie wszyscy przedsiębiorcy organizują całodzienne konferencje czy szkolenia. Niektórym wystarczy tylko kilka godzin lub pół dnia. Szukasz pracownika i prowadzisz proces rekrutacyjny? Nie dysponujesz własnym biurem, dlatego zamierzasz poszukać odpowiednie sali w stolicy, jednak nie potrzebujesz płacić za cały dzień. Właśnie w takim wypadku idealnym rozwiązaniem będzie wynajem, sali konferencyjnej na godziny w Warszawie. Wiele ośrodków oferuje takie rozwiązanie, przydatne zwłaszcza mikro przedsiębiorcom i freelancerom. Koszt wynajęcia jest zróżnicowany i zależny od jej powierzchni, wyposażenia oraz lokalizacji. Poniżej przedstawiamy kilka rozsądnych propozycji:

Poszukujesz czegoś poza Warszawą? Sprawdź ofertę konferencyjną z województwa mazowieckiego! Sale konferencyjne mazowieckie


 Sala 1 Konferencyjna


Warszawa Sala 1 Konferencyjna
Cena za godzinę: 160
Dzielnica: Ochota

Sala konferencyjna na warszawskiej Ochocie to miejsce w doskonałej lokalizacji, z dobrym dojazdem oraz parkingiem znajdującym się pod budynkiem. Bez problemu można dojechać tu zarówno własnym autem, jak i komunikacją publiczną. Sala konferencyjna przeznaczona jest do organizowania niewielkich, kameralnych spotkań. Przy ustawieniu w podkowę można pomieścić w niej 16 osób. To dobre miejsce na spotkania rekrutacyjne, negocjacje czy rozmowy biznesowe. Pomieszczenie jest jasne, nowocześnie urządzone, na wyposażeniu znajduje się podstawowy sprzęt multimedialny, który ułatwia poprowadzenie każdego spotkania. Sala dostępna jest w opcji wynajmu na godziny lub na cały dzień. Wynajmujący mogą skorzystać z dodatkowych usług, takich jak organizacja cateringu, noclegu oraz innych udogodnień. Trzeba jednak o tym wspomnieć już na etapie rezerwowania miejsca. Jeśli szukają Państwo niedużej sali konferencyjnej w dobrym punkcie stolicy, ta oferta z pewnością spełni Wasze oczekiwania.

Szczegóły oferty: sprawdź tutaj.


 Sala Mała 3 Biznesowa


Warszawa Sala Mała 3 Biznesowa
Cena za godzinę: 100 zł
Dzielnica: Wola

Niewielka sala konferencyjna na warszawskiej Woli przystosowana jest do organizacji kameralnych spotkań biznesowych, rekrutacji, negocjacji oraz szkoleń. Sala znajduje się w nowoczesnym, eleganckim budynku położonym w doskonałej lokalizacji, w którym znajdują się łącznie 3 sale konferencyjne o różnej wielkości. Pomieszczenie jest jasne, klimatyzowane, może pomieścić maksymalnie 15 osób. Do dyspozycji wynajmujących są sprzęty multimedialne, takie jak ekran projekcyjny czy rzutnik. Jest również flipchart oraz dostęp do bezprzewodowego internetu, z którego mogą korzystać wszyscy uczestnicy spotkań. Salę konferencyjną można wynająć na kilka godzin lub na cały dzień. Podczas rezerwacji można również zamówić dodatkowe usługi, takie jak przygotowanie cateringu, materiałów czy inne elementy obsługi konferencyjnej. Wybierając salę konferencyjną w doskonałej lokalizacji i ze świetnym wyposażeniem można mieć pewność, że każde spotkanie będzie w niej udane.

Poznaj szczegóły oferty: Sala Mała 3 Biznesowa sprawdź tutaj.flexi


Warszawa Sala 303 Aula
Cena za godzinę: 375 zł
Dzielnica: Praga Południe

Duża sala o powierzchni 300 metrów kwadratowych to pomieszczenie pod każdym względem przystosowane do organizacji spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, eventów oraz wydarzeń branżowych. W układzie teatralnym może pomieścić 224 osoby, jest więc idealna nawet na nieco większe wydarzenia. Sala jest wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty multimedialne, takie jak rzutnik, flipchart, tablica suchościeralna, dobre nagłośnienie, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Pomieszczenie jest klimatyzowane, posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, w budynku znajduje się winda, szatnia dla uczestników spotkań, a także restauracja, w której można zorganizować posiłek dla 300 osób. Obok budynku znajduje się duży parking, dzięki czemu uczestnicy spotkań nie mają problemów z parkowaniem. Obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji z wygodnym dojazdem komunikacją miejską. Salę można wynająć na kilka godzin lub na cały dzień. Minimalny czas wynajmu to 5 godzin w tygodniu oraz 8 godzin w weekendy.

Poznaj szczegóły oferty: Warszawa Sala 303 Aula sprawdź tutaj.


flexi


Warszawa Sala 007 Konferencyjna
Cena za godzinę: 125 zł
Dzielnica: Praga Południe

Sala konferencyjna o powierzchni 90 metrów kwadratowych to nowoczesne, przestronne, klimatyzowane wnętrze, które idealnie sprawdzi się w przypadku organizacji konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego oraz eventu branżowego. Sala w układzie teatralnym jest w stanie pomieścić 70v osób, w innych ustawieniach – od 30 do 50 osób. Do dyspozycji organizatorów konferencji są nowoczesne sprzęty multimedialne, ekran projekcyjny, rzutnik, flipchart, tablica suchościeralna, a także sprawne nagłośnienie oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. W budynku znajduje się szatnia dla uczestników, windy, a także restauracja na 300 osób oraz druga – bardziej kameralna z pięknym widokiem na miasto. Obiekt dysponuje własnym parkingiem strzeżonym dla osób zmotoryzowanych. Jest również świetnie skomunikowany z innymi dzielnicami Warszawy – w pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe, autobusowe, a także stacja kolejowa. Wynajem sali konferencyjnej możliwy jest przez siedem dni w tygodniu, zarówno na kilka godzin, jak i na cały dzień.

Poznaj szczegóły oferty: Warszawa Sala 007 Konferencyjna sprawdź tutaj.


puffa hitel


Puffa Hostel Lux
Lokalizacja: Karowa 31, 05-077 Warszawa
Kontakt: 535 550 855
Cena: od 99 złotych za godzinę

Hotel mieści się w wyremontowanej kamienicy w samym centrum Warszawy, blisko Traktu Królewskiego. Dogodne położenie w pobliżu najważniejszych atrakcji turystycznych, biznesowych czy kulturalnych z łatwym dostępem do komunikacji. Puffa Hostel Lux sąsiaduje z XVII-wiecznym Zakonem Sióstr Wizytek. Dla gości przygotowano pokoje 1-, 2- 3- oraz 4-osobowe z łazienkami oraz apartamenty. Sala konferencyjna jest jasna i przestronna za dostępem do świtała dziennego. Wyposażona została w niezbędny sprzęt konferencyjny, nagłośnienie oraz możliwość organizacji przerw kawowych. W komfortowych warunkach można zorganizować konferencję dla 100 osób w zależności od wybranego ustawienia.

Więcej o hotelu: Puffa Hostel


Weevent


WeEvent Zebra Tower
Lokalizacja: Mokotowska 1, 00-640 Warszawa
Kontakt: 22 243 04 10
Cena: od 50 złotych za godzinę

Położenie blisko Metra Politechnika oraz głównych szlaków komunikacyjnych pozwala na komfortową podróż, z dowolnej części miasta czy lotniska, komunikacja miejską oraz samochodem. Obiekt umiejscowiony jest na 12 piętrze biurowca klasy A+ - Zebra Tower. Wnętrza, zarówno sal konferencyjnych, jak i części wspólnych urządzone są w duchu modernizmu. Centrum Konferencyjne składa się z 2 sal konferencyjnych oraz Laboratorium Kreatywnego. Spotkania i szkolenia mogą odbywać się w jednej z 5 sal szkoleniowych. Duża, w całości przeszklona sala konferencyjna oferuje przestrzeń do organizacji konferencji do 80 osób. Może zostać podzielona na dwie mniejsze, dzięki zastosowaniu przesuwnej ściany działowej. Najciekawszą częścią obiektu. jest Laboratorium Kreatywne. w którym organizowane są kreatywne spotkania z racji wyposażenia sali. Do dyspozycji uczestników jest 20 puf Sako, 2 hamaki oraz wanna wypełniona kolorowymi poduszkami, a pod stopami czuć miękkość wykładziny imitującej trawę. Istnieje możliwość skorzystania z przerw kawowych bądź ofert restauracji znajdujących się na parterze budynku. Widoki z 12 piętra Zebra Tower sprawiają, że Centrum WE EVENT sprawdza się idealnie w roli gospodarza spotów reklamowych, filmów, seriali oraz organizacji formalnych i nieformalnych konferencji.

Więcej o obiekcie: We Event

Inne sale konferencyjne z Warszawy znajdziecie tu: Sale konferencyjne Warszawa
Data publikacji: 04.06.2021

Nasi partnerzy