img

Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Centrum

Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Centrum Warszawa Sala 1 Konferencyjna
Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Centrum Warszawa Sala 1 Konferencyjna


Warszawa Spot 16 Biznesowa
Cena za godzinę: 59 zł
Dzielnica: Śródmieście

Nowoczesna, świetnie wyposażona sala konferencyjna znajdująca się w ścisłym centrum stolicy to propozycja, która idealnie sprawdzi się na niewielkie spotkania biznesowe, szkolenia, negocjacje czy rozmowy kwalifikacyjne. Na powierzchni 15 metrów kwadratowych można pomieścić 16 osób w układzie teatralnym oraz 12 osób w układzie konferencyjnym i 10 osób w układzie szkolnym. W pomieszczeniu znajduje się rzutnik, flipchart, kamera video, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Sala jest klimatyzowana, znajduje się w kameralnym, klimatyzowanym budynku w dobrej lokalizacji z wygodnym dojazdem zarówno autem, jak i komunikacją publiczną. Na życzenie wynajmujących jest możliwe zorganizowanie cateringu w postaci przerwy kawowej. Sala dostępna jest w opcji wynajmu na godziny lub na cały dzień. Jeśli szukają Państwo kameralnej sali konferencyjnej w centrum Warszawy, ta oferta z pewnością spełni wszystkie oczekiwania.

Szczegóły oferty:sprawdź tutaj.

Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Centrum Warszawa Sala 1 Konferencyjna
Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Centrum Warszawa Sala 1 Konferencyjna


Warszawa Sala 1 Konferencyjna
Cena za godzinę: 150 zł
Dzielnica: Śródmieście

Sala konferencyjna w centrum Warszawy to miejsce wręcz idealne na organizację spotkania biznesowego, konferencji, szkolenia, eventu, rekrutacji czy negocjacji. Sala ma powierzchnię 50 metrów kwadratowych, jest jasna, przestronna i klimatyzowana. W zależności od rodzaju ustawienia może pomieścić od 24 do 34 osób. Na wyposażeniu wnętrza znajduje się sprzęt multimedialny, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Jest również możliwość zamówienia cateringu dla uczestników spotkania. Budynek, w którym znajduje się sala konferencyjna, położony jest w ścisłym centrum stolicy, dobrze skomunikowany z dworcem kolejowym, a także w pobliżu przystanków tramwajowych, autobusowych i metra. Wynajem sali konferencyjnej możliwy jest na godziny lub też można zarezerwować pomieszczenie na cały dzień. Za dodatkową opłatą można skorzystać z usług indywidualnego opiekuna, który zadba o profesjonalne przygotowanie sali konferencyjnej oraz całej oprawy każdego wydarzenia.

Szczegóły oferty: sprawdź tutaj.

Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Centrum Flexi Biuro
Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Centrum Flexi Biuro


Flexi Biuro
Cena: od 80 złotych za godzinę
Dzielnica: Śródmieście

Lokalizacja w ścisłym Centrum 5 minut od Dworca Centralnego to nie tylko korzyści z dogodnego transportu, ale również prestiżowy adres. W okolicy znajdują się liczne linie autobusowe oraz tramwajowe, a także Centrum Handlowe i liczne restauracje. Obiekt oferuje sale szkoleniowe oraz konferencyjne, gabinety i biura na użytek indywidualne oraz przestrzenie coworkingowe. Oferta uwzględnia potrzeby klientów biznesowych. W cenę wliczony jest wynajem Sali wraz z niezbędnym sprzętem oraz serwis kawowy. Sala konferencyjna może pomieścić do 25 osób w zależności od ustawienia. Wnętrza są jasne i nowocześnie urządzone. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów w ofercie pozostaje również zaplecze noclegowe. Apartamenty położone są na Żoliborzu.

Więcej o obiekcie: Flexi Biuro


Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Centrum Warszawa
Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Centrum Level 3 Konferencyjna


Warszawa Level 3 Konferencyjna
Cena za godzinę: 75 złotych
Dzielnica: Śródmieście

Organizacja spotkania biznesowego w stolicy wymaga odpowiedniej oprawy oraz wcześniejszej rezerwacji miejsca. Polecamy salę konferencyjną znajdującą się w Śródmieściu, która jest świetnie skomunikowana z innymi dzielnicami, można do niej bez problemu dojechać zarówno autem, jak i komunikacją publiczną. Sala jest niewielka, ale jasna i przestronna. Pozwala na organizację spotkania maksymalnie na 25 osób w układzie teatralnym. Dużym atutem miejsca jest możliwość ustawienia stołów na kilka różnych sposobów, co pozwala na dopasowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb. Pomieszczenie jest klimatyzowane, co zapewnia optymalne warunki do spotkania bez względu na pogodę. Do dyspozycji wynajmujących są podstawowe sprzęty konferencyjne: rzutnik, flipchart, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Możliwe jest również dostawienie dodatkowego sprzętu, a także zamówienie takich usług, jak catering czy rezerwacja noclegów dla uczestników spotkania. Salę można wynająć na godziny lub na cały dzień.

Szczegóły oferty: sprawdź tutaj.

Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Centrum
Wynajem sal konferencyjnych na godziny w Centrum Sala 1 Konferencyjna


1 Konferencyjna
Cena za godzinę: 75 zł
Dzielnica: Centrum

Jeśli szukają Państwo klimatycznego miejsca na organizację konferencji w samym sercu warszawskiej Starówki, ta sala z pewnością spełni wszystkie oczekiwania. Znajduje się we wnętrzach zabytkowej, XVII-wiecznej kamienicy położonej w lokalizacji z dobrym dojazdem zarówno autem, jak i komunikacją miejską. Sala przeznaczona jest do organizacji niewielkich, kameralnych spotkań, maksymalnie do 25 osób. Istnieje możliwość różnych form ustawienia stołów, dzięki czemu wynajmujący mogą wybrać opcję najbardziej dopasowaną do ich potrzeb. W sali znajduje się rzutnik, flipchart, tablica suchościeralna, a więc wszystkie akcesoria niezbędne do sprawnego poprowadzenia spotkania. Jest również dostęp do internetu sieciowego i bezprzewodowego. Wynajmujący mają również możliwość skorzystania z dodatkowych usług, jak organizacja cateringu, dostawienie dodatkowego sprzętu czy przygotowanie materiałów konferencyjnych. Sala dostępna jest w wynajmie na godziny lub na całe dni.

Szczegóły oferty: sprawdź tutaj.
Data publikacji: 04.06.2021

Nasi partnerzy