img

Sala szkoleniowo-konferencyjna z rzutnikiem w okolicach lotniska Chopina

Organizacja dużej konferencji w Warszawie, szczególnie tej o międzynarodowym zasięgu, wymaga nie tylko odpowiedniej oprawy, ale również wybrania obiektu, który będzie dobrze skomunikowany z lotniskiem. Dzięki temu zagraniczni goście nie będą musieli błądzić po Warszawie w poszukiwaniu obiektu konferencyjnego.

W pobliżu Lotniska Chopina znajdziemy sporo sprawdzonych obiektów, które są w stanie przygotować konferencję na najwyższym poziomie. Jednym z nich jest Courtyard by Marriott Warsaw Airport – czterogwiazdkowy obiekt z niezwykle rozbudowaną ofertą dla biznesu.
Bez problemu znajdziemy w nim salę konferencyjno-szkoleniową z rzutnikiem oraz innymi urządzeniami multimedialnymi, które są niezbędne do profesjonalnego przeprowadzenia konferencji.

Courtyard by Marriott

Ogromna powierzchnia dla biznesu

Courtyard by Marriott Warsaw Airport posiada 950 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, zlokalizowanej zarówno w eleganckich salach, jak i przestronnych holach.

Łącznie w obiekcie znajduje się 15 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, wśród których największa ma aż 400 metrów i jest w stanie pomieścić około 450 osób.

Wszystkie sale konferencyjne są zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, mają doskonałe nagłośnienie, oświetlenie, klimatyzację, a także świetne zaplecze technologiczne.

Użytkownicy korzystający z sal konferencyjnych mają do dyspozycji rzutniki, projektory, flipcharty, zestawy video, monitory oraz inne sprzęty. Co więcej, na terenie całego obiektu jest również dostęp do bezprzewodowego internetu. Można też korzystać z urządzeń biurowych i innych usług skierowanych do klientów biznesowych. Bez względu na to, czy potrzebujemy zorganizować wydarzenie na kilkaset osób czy bardziej kameralne przedsięwzięcie biznesowe, w obiekcie na pewno znajdziemy salę spełniającą wszystkie oczekiwania.

Zaplecze kulinarne i noclegowe

Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport to nowoczesny obiekt, doskonale przygotowany do organizacji konferencji na międzynarodową skalę. Do dyspozycji gości są nie tylko wszelkie udogodnienia dla biznesu i zaplecze technologiczne.

Obiekt posiada również świetne zaplecze gastronomiczne oraz noclegowe. Uczestnicy kilkudniowych konferencji mają możliwość zakwaterowania w jednym z wygodnych, efektownie urządzonych apartamentów. Natomiast hotelowa restauracja dba o przygotowanie profesjonalnych serwisów kawowych, obiadów, lunchów, a także wieczornych przyjęć i eleganckich bankietów.

Nie ma więc żadnego problemu, by w obiekcie zorganizować wydarzenie nawet kilkudniowe. Hotel zadba o noclegi, wyżywienie oraz wiele dodatkowych atrakcji i udogodnień dla uczestników konferencji. Doskonała obsługa, wysoki poziom organizacyjny oraz bardzo elastyczna oferta dla klientów biznesowych to gwarancja, że każdy organizator wydarzeń branżowych znajdzie coś dla siebie w nowoczesnym obiekcie Courtyard by Marriott Warsaw Airport.

Adres: ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa

hotel airport okecie

Konferencje w Hotelu Airport Okęcie

Hotel Airport Okęcie to nowoczesny, doskonale zaprojektowany obiekt, który znajduje się w odległości około jednego kilometra od Lotniska Chopina. Świetna lokalizacja, wygodny dojazd oraz profesjonalne zaplecze konferencyjno-szkoleniowe to gwarancja, że każdy organizator konferencji znajdzie w ofercie hotelu coś na miarę swoich indywidualnych potrzeb. W hotelu znajduje się Maż 17 sal konferencyjnych i szkoleniowych, które są usytuowane na 7 oraz 9 piętrze budynku. Największa sala jest w stanie pomieścić 800 osób, co pozwala na zorganizowanie wydarzenia na naprawdę dużą skalę. Wszystkie sale konferencyjne są komfortowo urządzone i zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Posiadają dobre oświetlenie i nagłośnienie, są klimatyzowane, jest w nich również dostęp do szybkiego i bezprzewodowego internetu. Uczestnicy konferencji mają możliwość korzystania z nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie urządzeń multimedialnych, między innymi rzutników, projektorów, ekranów czy flipchartów.

W Hotelu Airport Okęcie znajdziemy ponad 500 wygodnych miejsc noclegowych w eleganckich apartamentach. Można więc w obiekcie organizować nawet kilkudniowe konferencje i szkolenia połączone z nocowaniem uczestników. Spotkania biznesowe i noclegi w jednym obiekcie to doskonała i wygodna opcja dla osób, które przybywają z daleka i miałyby problemy z komunikacją i poruszaniem się po mieście. Hotel posiada również profesjonalne zaplecze gastronomiczne, dzięki czemu jest w stanie przygotować każdą oprawę kulinarną, od serwisów kawowych, aż po eleganckie bankiety i wieczorne przyjęcia.

Adres: ul. 17 stycznia 24, 02-148 Warszawa

IBIB PAN

Konferencje w Centrum Konferencyjnym IBIB PAN

Centrum Konferencyjne IBIB PAN znajduje się w odległości około 4 kilometrów od Lotniska Chopina, jest więc doskonałą lokalizacją na organizację konferencji i spotkań naukowych dla gości z całego kraju i nie tylko. Dobry dojazd, świetne wyposażenie obiektu oraz ponad 20-letnie doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń to gwarancja, że każda konferencja i szkolenie z pewnością będą udane. W ofercie biznesowej obiektu znajdziemy 7 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych i szkoleniowych. Pięć z nich to pomieszczenia dosyć kameralne, na kilkanaście lub kilkadziesiąt osób. Jednak dwie sale mają już spory metraż – jedna z nich pomieści 300 osób, a druga 100. Wszystkie wnętrza konferencyjne są klimatyzowane, dobrze oświetlone, a także wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny. Jeśli szukamy sali konferencyjnej z rzutnikiem, bez problemu znajdziemy ją właśnie w centrum IBIB PAN.

Nowoczesne Centrum Konferencyjne IBIB PAN cieszy się sporą popularnością wśród organizatorów wydarzeń branżowych. Dużym atutem obiektu jest profesjonalne zaplecze kulinarne oraz baza noclegowa, która nie jest zbyt duża, ale z pewnością zapewni wygodne noclegi dla kilkudziesięciu uczestników konferencji.

Adres: ul. Ks. Trojdena 4, 02-109 Warszawa


Data publikacji: 18.10.2019

Nasi partnerzy