img

Sala szkoleniowo-konferencyjna na Trakcie Królewskim w Warszawie

Warszawa jest doskonałym miejscem na organizację szkoleń, konferencji i innych spotkań firmowych. Stołeczne obiekty posiadają doskonałą ofertę dla biznesu i są w stanie przygotować wydarzenia nawet na światowym poziomie.

Sprawdzoną, elegancką i komfortową salę szkoleniowo-konferencyjną znajdziemy w Centrum Bankowo-Finansowym Nowy Świat. Jest to bardzo efektowny obiekt o unikalnej, zabytkowej architekturze położony w samym sercu Warszawy, u zbiegu Alei Jerozolimskich z ulicą Nowy Świat. Doskonała lokalizacja, bezproblemowy dojazd oraz świetna oferta dla biznesu to gwarancja, że konferencja, szkolenie czy jakiekolwiek inne spotkanie biznesowe zorganizowane w tym miejscu na pewno zakończą się sukcesem i spełnią wszystkie oczekiwania organizatorów.

zdjecie

Sale konferencyjne na wysokim poziomie

Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat oferuje do wyboru 6 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, wśród których największa sala może pomieścić 130 osób.
Zróżnicowana wielkość sal daje osobom wynajmującym wiele możliwości, jeśli chodzi o wybór miejsca idealnie dopasowanego do ich potrzeb. Nie ma też problemu ze zorganizowaniem wydarzenia w kilku salach jednocześnie. Możliwe jest również zorganizowanie większych wydarzeń w holu głównym z dużym tarasem wychodzącym na piękny park i Muzeum Narodowe, a także na dziedzińcu z zabytkową, odrestaurowaną fontanną.

Wszystkie sale konferencyjne w Centrum Bankowo-Finansowym Nowy Świat są doskonale zaprojektowane, komfortowo wyposażone, posiadają profesjonalne oświetlenie, nagłośnienie i klimatyzację. Uczestnicy spotkań organizowanych w tych wnętrzach mają również dostęp do kompleksowego zaplecza technicznego, sprzętu multimedialnego i audiowizualnego, który zdecydowanie ułatwia poprowadzenie każdej konferencji czy szkolenia.

Imprezy plenerowe na placu

Oprócz szkoleń i konferencji w eleganckich wnętrzach Centrum Bankowo-Finansowe oferuje również możliwość wynajmu dwóch placów zlokalizowanych obok budynku głównego.

Plac de Gaulle’a to doskonała opcja szczególnie w sezonie wiosenno-letnim, gdy można zorganizować ciekawe wydarzenie na świeżym powietrzu. Bez względu na to, które wnętrze czy plac wybierze klient biznesowy, może liczyć na kompleksową obsługę wydarzenia i przygotowanie go na najwyższym poziomie. Obiekt posiada profesjonalne zaplecze gastronomiczne, możliwe jest więc przygotowanie kompleksowej oferty kulinarnej dla uczestników szkoleń i konferencji. Restauracja przygotowuje zarówno serwisy kawowe czy poczęstunki, jak i eleganckie przyjęcia i wieczorne bankiety, które mogą być głównym elementem wydarzenia.

Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat to doskonała oferta, wieloletnie doświadczenie oraz kompleksowa obsługa, które gwarantują, że konferencja i szkolenie z pewnością na długo zapiszą się w pamięci uczestników. W obiekcie można organizować zarówno większe konferencje, jak i bardziej kameralne spotkania.

Adres: ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa

zdjecie

Konferencje w BCC Events Pałac Lubomirskich

Pałac Lubomirskich to wyjątkowo efektowny i okazały obiekt, znajdujący się w niewielkiej odległości od Traktu królewskiego w Warszawie. Jego zabytkowa architektura oraz eleganckie, stylowo urządzone wnętrza sprawiają, że organizatorzy konferencji, szkoleń i innych spotkań branżowych chętnie wybierają właśnie ten obiekt. BCC Events Pałac Lubomirskich posiada szeroką, elastyczną ofertę dla biznesu. W skład centrum konferencyjnego wchodzi siedem sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, wśród których największa jest w stanie pomieścić nawet 180 osób. Dodatkowo obiekt posiada zadaszony taras na 150 osób, który również świetnie sprawdza się jako miejsce do organizacji szkoleń czy eventów. Wszystkie sale konferencyjne są nowocześnie wyposażone, klimatyzowane, posiadają dobre nagłośnienie i oświetlenie. Do dyspozycji uczestników konferencji i innych spotkań jest wysokiej klasy sprzęt audiowizualny i multimedialny.

BCC Event Pałac Lubomirskich ma doskonałą lokalizację – znajduje się niema w centrum Warszawy, co sprawia, że można połączyć spotkania branżowe ze zwiedzaniem najbliższej okolicy. W ofercie biznesowej obiektu znajdziemy również pełen catering i zaplecze gastronomiczne, które jest w stanie przygotować kompleksową oprawę kulinarną każdego wydarzenia. Wysoki poziom obsługi, bogata oferta oraz doświadczenie w organizacji biznesowych spotkań to gwarancja, że każde wydarzenie zorganizowane w BCC Events Pałac Lubomirskich z pewnością będzie udane.

Adres: Plac Żelaznej Bramy 10, 00-136 Warszawa

zdjecie

Konferencje w Hotelu Harenda w Warszawie

Hotel Harenda położony jest w samym sercu Warszawy przy Krakowskim Przedmieściu i Trakcie Królewskim. To elegancki, nowoczesny, komfortowo urządzony obiekt, który doskonale spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych. Strategiczne położenie, świetna lokalizacja i bezproblemowy dojazd sprawiają, że obiekt bardzo często gości organizatorów i uczestników konferencji, szkoleń, eventów oraz innych spotkań branżowych. W ofercie Hotelu Harenda znajdziemy cztery sale konferencyjno-szkoleniowe, które są kompleksowo przygotowane do przyjmowania konferencyjnych gości. Sale mają różny metraż, który można dopasować do indywidualnych potrzeb. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, posiadają dobre oświetlenie z możliwością zaciemnienia, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Sale posiadają kompleksowe wyposażenie konferencyjne, między innymi rzutniki, projektory i flipcharty.

Oferta konferencyjna Hotelu Harenda jest bardzo elastyczna, składa się z kilku różnych pakietów, które organizatorzy mogą wybrać w zależności od potrzeb. Obiekt posiada nowoczesne zaplecze gastronomiczne oraz bazę noclegową w komfortowo wyposażonych apartamentach. Można więc organizować w tym miejscu wydarzenia kilkudniowe, które wiążą się z koniecznością zakwaterowania uczestników. Konferencje w Hotelu Harenda to pewność wysokiej jakości usług, a także sporo atrakcji, jakie daje niezwykłe położenie niedaleko warszawskiej starówki.

Adres: ul. Krakowskie Przedmieście 4, 00-333 Warszawa

Data publikacji: 18.10.2019

Nasi partnerzy