img

Sala na szkolenie i konferencje w centrum Warszawy

Warszawa oferuje szereg sal na szkolenia i konferencje, które zapewniają przeprowadzenie wydarzenia na wysokim poziomie. Jednym z polecanych obiektów jest BCC Events Pałac Lubomirskich położony w centrum stolicy. Obiekt dysponuje siedmioma doskonale wyposażonymi, eleganckimi i komfortowymi salami konferencyjnymi, wśród których największa jest w stanie pomieścić nawet 180 osób. Pałac Lubomirskich jest świetnie zaprojektowany oraz nowocześnie wyposażony. Do dyspozycji uczestników konferencji jest nowoczesny sprzęt audiowizualny i multimedialny. Wszystkie sale są jasne, przestronne, klimatyzowane, dobrze oświetlone i nagłośnione. W obiekcie można przeprowadzić zarówno dużą konferencję, jak i bardziej kameralne szkolenie czy spotkanie biznesowe. Dużą zaletą obiektu jest profesjonalna baza gastronomiczna i noclegowa. Uczestnicy konferencji mają możliwość zakwaterowania w wygodnych i ekskluzywnie urządzonych apartamentach, a hotelowa restauracja jest w stanie przygotować zarówno serwisy kawowe, jak i eleganckie przyjęcia i wieczorne bankiety.

zdjecie

Atrakcje w stolicy

Uczestnicy konferencji w stolicy mogą w czasie wolnym korzystać z całego mnóstwa atrakcji turystycznych. W Warszawie zdecydowanie jest co zwiedzać i każdy z pewnością znajdzie takie atrakcje, które będą spełniały jego oczekiwania. Będąc w stolicy warto zajrzeć na pełne uroku Stare Miasto, zobaczyć Zamek królewski, Kolumnę Zygmunta oraz Pałac Kultury i Nauki. W stolicy funkcjonuje wiele tematycznych muzeów oraz ośrodków kulturalnych, dzięki czemu po godzinach uczestnicy konferencji mogą zarówno zwiedzać, jak i wybrać się do teatru czy na ciekawy koncert. Osoby, które wolą spacery na świeżym powietrzu, mogą wybrać się do Łazienek Królewskich czy Pałacu w Wilanowie. Jeśli dysponujemy większą ilością wolnego czasu, możemy również wyruszyć poza stolicę i wybrać się na spacer po parkach narodowych. Biebrzański oraz Kampinoski Park Narodowy to okazja do obcowania z dziką, pięknie zachowaną przyrodą, która pozwala oderwać się na parę chwil od zgiełku dużego miasta.

Zaplecze konferencyjne w Warszawie

Baza konferencyjna i szkoleniowa w Warszawie jest wyjątkowo rozbudowana i oferuje wiele miejsc na zorganizowanie zarówno konferencji, jak i eventów, spotkań branżowych oraz szkoleń i kursów dla pracowników. Ciekawe obiekty konferencyjne znajdziemy zarówno w samym centrum stolicy, jak i na jej obrzeżach. Wszystkie hotele i centra konferencyjne posiadają co najmniej kilka doskonale wyposażonych sal konferencyjnych i szkoleniowych o różnej wielkości, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów. Baza konferencyjna i szkoleniowa w warszawskich hotelach obejmuje nie tylko sale konferencyjne, ale również wiele udogodnień, doskonałe wyposażenie konferencyjne oraz zaplecze noclegowe i gastronomiczne. Wybór obiektów jest naprawdę spory – w centrum stolicy można organizować wydarzenia na światową skalę, a także niewielkie biznesowe spotkania.

Organizujesz duży event w województwie mazowieckim? Sprawdź wszystkie oferty hoteli i ośrodków konferencyjnych: Hotele z ofertą biznesową województwo mazowieckie

Data publikacji: 30.09.2019

Nasi partnerzy