img

Sala na szkolenie i konferencje na Mokotowie

Mokotów jest jedną z najbardziej znanych dzielnic w Warszawie. W okolicy można znaleźć wiele obiektów konferencyjnych, które doskonale sprawdzą się na organizację mniejszych lub większych wydarzeń branżowych. Airport Hotel Okęcie to jeden z obiektów, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów. Obiekt posiada bardzo bogate zaplecze konferencyjne i szkoleniowe, w którego skład wchodzi aż 17 sal konferencyjnych zajmujących niemal całe 7 i 9 piętro budynku. Sale konferencyjne są różnej wielkości, największa z nich pozwala na zorganizowanie imprezy na 400 osób. Wszystkie sale dostępne w Airport Hotel Okęcie są doskonale zaprojektowane, nowoczesne, jasne i przestronne. Posiadają świetnie wyposażenie, dobrej klasy sprzęt nagłośnieniowy, multimedialny i audiowizualny. Na terenie całego obiektu jest również możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu. Uczestnicy konferencji, szkoleń i eventów mogą korzystać z zaplecza noclegowego oraz gastronomicznego, co pozwala na zorganizowanie w obiekcie nawet kilkudniowego wydarzenia. Doskonałe wyposażenie i profesjonalna obsługa gwarantują, że każdy event zorganizowany w obiekcie z pewnością będzie należał do udanych.

zdjecie

Atrakcje w stolicy

Konferencja lub szkolenie w stolicy to dla uczestników przyjeżdżających z innych regionów Polski możliwość bliższego poznania Warszawy i jej najbliższych okolic. Wydarzenia odbywające się na Mokotowie pozwalają na zwiedzanie także innych dzielnic stolicy. Warto więc zarezerwować sobie nieco czasu wolnego na spacer po Warszawie. W planie zwiedzania nie powinno zabraknąć warszawskiego Starego Miasta, Zamku Królewskiego, spaceru Krakowskim Przedmieściem oraz przyjrzenia się z bliska Pałacowi Kultury i Nauki. W stolicy funkcjonuje również całe mnóstwo muzeów, teatrów oraz klubów organizujących ciekawe koncerty – jest więc szansa na spędzenie wieczoru w kulturalnej atmosferze. Osoby, które lubią spacery i aktywny wypoczynek, z pewnością doskonale będą się czuły w Łazienkach Królewskich czy w parku w okolicy Pałacu w Wilanowie. W jeden czy dwa dni z pewnością nie da się zwiedzić całej stolicy, dlatego warto dobrze zaplanować sobie spacer po Warszawie i wybrać takie atrakcje, które faktycznie nas interesują.

Zaplecze konferencyjne w Warszawie

Zarówno na Mokotowie, jak i w całej Warszawie organizatorzy wydarzeń branżowych, konferencji i szkoleń mają do dyspozycji całe mnóstwo obiektów, które spełniają najwyższe, światowe standardy. Nowoczesne sale konferencyjne znajdziemy w centrach biznesowych, hotelach oraz klimatycznych pałacykach czy starych kamienicach, których wnętrza zostały odnowione i przystosowane do potrzeb biznesowych. Zaplecze konferencyjne i szkoleniowe w Warszawie obejmuje szereg sal o różnych wielkościach – zarówno potężnych sal konferencyjnych na kilkaset osób, jak i mniejszych pomieszczeń, idealnych na szkolenia czy spotkania biznesowe. Wszystkie obiekty konferencyjne posiadają świetne wyposażenie, nowoczesny sprzęt, oferują catering lub możliwość przygotowania posiłków przez hotelową restaurację zgodnie z zamówieniem klientów. Sale konferencyjne znajdziemy zarówno w centrum stolicy, jak i w podwarszawskich miejscowościach.

Uważasz, że potrzebujesz spokojnego miejsca na organizację wydarzenia firmowego? Sprawdź: Najlepsze sale konferencyjne i szkoleniowe w województwie mazowieckim

Data publikacji: 03.10.2019

Nasi partnerzy