img

Hotele konferencyjne z noclegiem do 50 miejsc w Warszawie

Hotel Bellotto
Adres: ul. Senatorska 13/15, 00-075 Warszawa
Liczba miejsc noclegowych: 50
Największa sala konferencyjna: 400

Hotel Bellotto
Hotele konferencyjne z noclegiem do 50 miejsc w województwie mazowieckim


Hotel Bellotto położony jest w doskonałej lokalizacji tuż przy warszawskim Starym Mieście. Znajduje się we wnętrzach zabytkowego Pałacu Prymasowskiego, którego architektura robi kolosalne wrażenie na wszystkich gościach. Wnętrza pałacu umiejętnie łączą w sobie tradycyjne inspiracje z nowoczesnym wyposażeniem. Klienci biznesowi mają do wyboru kilka sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Największa pomieści nawet 400 gości, mniejsze będą idealne na bardziej kameralne spotkania. Hotel posiada 50 miejsc noclegowych w eleganckich, stylowo urządzonych apartamentach, co pozwala na zorganizowanie w jego wnętrzach konferencji, szkoleń czy innych imprez branżowych połączonych z nocowaniem. Dużym atutem obiektu jest świetnie prosperująca restauracja, szereg atrakcji dla hotelowych gości oraz położenie, które pozwala na bezproblemowy dojazd uczestnikom spoza Warszawy. Jeśli szukają Państwo hotelu konferencyjnego z noclegiem w centrum Warszawy, Hotel Bellotto pod każdym względem będzie propozycją idealną.


Hotel Twins
Adres: ul. Weteranów 44, 03-172 Warszawa
Liczba miejsc noclegowych: 50
Największa sala konferencyjna: 40

Hotel Twins
Hotele konferencyjne z noclegiem do 50 miejsc w województwie mazowieckim


Oferta konferencyjna Hotelu Twins to propozycja dla osób poszukujących miejsca na kameralną konferencję w pobliżu Warszawy, ale z dala od miejskiego zgiełku. Obiekt położony jest w malowniczej okolicy w odległości około 15 km od centrum Warszawy. Sprawdzi się idealnie na niewielkie spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia czy wyjazdy integracyjne. Klienci biznesowi mają do dyspozycji salę konferencyjną na 40 osób, która jest nowocześnie wyposażona, klimatyzowana i zapewnia świetne warunki do organizacji wszystkich wydarzeń branżowych. Dużym atutem obiektu są eleganckie, wygodnie wyposażone apartamenty. Hotel Twins oferuje 50 miejsc noclegowych, można więc bez problemu zakwaterować w obiekcie wszystkich uczestników konferencji czy szkoleń. O oprawę kulinarną dba hotelowa restauracja, która serwuje przerwy kawowe, a także wszystkie inne posiłki w trakcie kilkudniowego pobytu. Organizacja konferencji w Hotelu Twins to pewność, że wydarzenie odbędzie się zgodnie z planem i zakończy pełnym sukcesem.


Hotel Villa Park Wesoła
Adres: ul. 1. Praskiego Pułku 89, 05-077 Warszawa
Liczba miejsc noclegowych: 50
Największa sala konferencyjna: 60

Hotel Villa Park Wesoła
Hotele konferencyjne z noclegiem do 50 miejsc w województwie mazowieckim


Hotel Villa Park Wesoła to nowoczesny obiekt położony kilkanaście kilometrów od centrum Warszawy. Miejsce z pewnością spełni oczekiwania zarówno gości szukających spokojnego wypoczynku, jak i osób, które szukają miejsca na kameralną konferencję czy szkolenie. W ofercie dla biznesu hotel posiada 3 różnej wielkości sale konferencyjne, z których największa pomieści 60 osób. Sale są nowocześnie wyposażone, klimatyzowane, możliwe są różne rodzaje ustawienia krzeseł. Do dyspozycji uczestników konferencji są dobre sprzęty multimedialne, klimatyzacja oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Hotel Villa Park Wesoła ma w ofercie 50 miejsc noclegowych, co pozwala na zorganizowanie w obiekcie nawet kilkudniowego wydarzenia z noclegami, kompleksowym wyżywieniem, a także możliwością korzystania z bogatej oferty spa i wellness. Jeśli szukają Państwo spokojnego miejsca na organizację konferencji z dala od zgiełku wielkiego miasta, Hotel Villa Park Wesoła pod każdym względem sprawdzi się idealnie.


Centrum Konferencyjno-Hotelowe Na Polnej w Warszawie
Adres: ul. Polna 7A, 00-625 Warszawa
Liczba miejsc noclegowych: 54
Największa sala konferencyjna: 300

Centrum Konferencyjno-Hotelowe Na Polnej w Warszawie
Hotele konferencyjne z noclegiem do 50 miejsc w województwie mazowieckim


Centrum Konferencyjno-Hotelowe Na Polnej w Warszawie to obiekt położony w doskonałej lokalizacji w centrum stolicy w pobliżu obiektów turystycznych, historycznych, ale również blisko centrum biznesowego. Obiekt oferuje możliwość organizacji wydarzeń biznesowych, szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych czy eventów. W ofercie centrum biznesowego znajdziemy trzy sale konferencyjne, z których największa pomieści nawet 300 osób. Przestrzeń dla biznesu jest świetnie wyposażona, klimatyzowana, posiada niezbędne sprzęty multimedialne oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. W hotelu znajduje się 50 miejsc noclegowych w komfortowo wyposażonych pokojach, w których można zakwaterować uczestników konferencji. Do dyspozycji gości jest hotelowa restauracja z doskonałymi daniami, a także szereg atrakcji w centrum spa i wellness. Możliwość korzystania z basenu, sauny czy jacuzzi z pewnością zwiększy atrakcyjność oferty konferencyjnej, szczególnie w przypadku kilkudniowych wydarzeń.

Data publikacji: 09.06.2021

Nasi partnerzy