img

Hotele konferencyjne z noclegiem do 300 miejsc w Warszawie

H15 Boutique Hotel
Adres: ul. Poznańska 15, 00-680 Warszawa
Liczba miejsc noclegowych: 220
Największa sala konferencyjna: 90

H15 Boutique Hotel
H15 Boutique Hotel


H15 Boutique Hotel położony jest niemal w samym centrum Warszawy, dzięki czemu bez problemu dotrą do niego zarówno osoby z miasta, jak i spoza stolicy. Obiekt pod każdym względem jest świetnie przystosowany do potrzeb klientów biznesowych. W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy dwie sale, obie na kilkadziesiąt osób, które są jasne, przestronne, komfortowo urządzone i wyposażone w niezbędny sprzęt multimedialny oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Organizatorzy konferencji i wydarzeń branżowych mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz dopasowanie miejsca konferencyjnego do indywidualnych potrzeb. Obiekt posiada 220 miejsc noclegowych, co pozwala na zakwaterowanie uczestników spotkań w tym samym miejscu, w którym odbywa się konferencja czy szkolenie. Hotelowi goście mają zapewnione kompleksowe wyżywienie serwowane przez restaurację, a także możliwość korzystania z wielu dodatkowych atrakcji. Dobra lokalizacja, bezproblemowy dojazd oraz kompleksowa oferta gwarantują pełne zadowolenie z wyboru H15 Boutique Hotel jak miejsca na konferencję.

Hampton by Hilton Warsaw Airport
Adres: ul. Komitetu Obrony Robotników 39F, 02-148 Warszawa
Liczba miejsc noclegowych: 232

Hampton by Hilton Warsaw Airport
Hampton by Hilton Warsaw Airport


Hampton by Hilton Warsaw Airport to duży, nowoczesny obiekt hotelowy położony w doskonałej lokalizacji niedaleko warszawskiego lotnika. Hotel jest popularny wśród turystów oraz gości biznesowych, którzy w obiekcie organizują konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe oraz inne wydarzenia branżowe. W hotelu znajduje się przestronna, wielofunkcyjna sala konferencyjna o powierzchni 47 metrów kwadratowych, która pod każdym względem jest przystosowana do organizacji spotkań biznesowych. Uczestnicy konferencji i szkoleń mogą korzystać z profesjonalnego sprzętu multimedialnego, mają również do dyspozycji bezprzewodowy internet. Nie ma też problemów z noclegami – w obiekcie znajdują się 232 miejsca noclegowe w wygodnych i komfortowych apartamentach, dzięki czemu można zorganizować dobry nocleg nawet dla większej grupy uczestników. Jeśli szukają Państwo miejsca na konferencję w dogodnej lokalizacji w stolicy, Hampton by Hilton Warsaw Airport to hotel, który z pewnością spełni wszystkie oczekiwania.

Holiday Inn Warszawa Józefów
Adres: ul. Telimeny 1, 05-420 Warszawa
Liczba miejsc noclegowych: 300
Największa sala konferencyjna: 400

Holiday Inn Warszawa Józefów
Holiday Inn Warszawa Józefów


Hotel Holiday Innw Józefowie to idealny obiekt na organizację konferencji dla osób, które poszukują dobrego miejsca z dala od zgiełku miasta. Hotel położony jest w odległości kilkunastu kilometrów od centrum Warszawy w pięknej, zielonej okolicy i na dosyć dużym terenie. Świetnie sprawdza się zarówno jako miejsce do organizacji spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń, jak również imprez plenerowych. W hotelowym centrum biznesowym znajduje się 12 sal konferencyjnych o różnej wielkości, które można łączyć uzyskując w ten sposób sporą powierzchnię. Wszystkie sale posiadają kompleksowe wyposażenie, niezbędne do organizacji każdego wydarzenia. W obiekcie znajduje się 300 miejsc noclegowych, można więc zakwaterować uczestników spotkań w czasie kilkudniowych konferencji czy szkoleń. Hotelowi goście mają zapewnioną doskonałą obsługę kulinarną, a także możliwość korzystania z wielu atrakcji oferowanych w obiekcie i nie tylko.


Hotel Golden Tulip Warsaw Centre
Adres: ul. Towarowa 2, 00-811 Warszawa
Liczba miejsc noclegowych: 288
Największa sala konferencyjna: 270

Holiday Inn Warszawa Józefów
Holiday Inn Warszawa Józefówl


Hotel Golden Tulip to obiekt położony w doskonałej lokalizacji w biznesowym centrum Warszawy. Świetny dojazd, bliskość dworca oraz Lotniska Chopina sprawiają, że hotel cieszy się dużą popularnością turystów oraz gości przybywających w celach biznesowych. Dużym atutem obiektu jest nowoczesna, doskonale wyposażona przestrzeń konferencyjna, w skład której wchodzi 12 sal o zróżnicowanej wielkości. Sale można łączyć, zwiększając powierzchnię konferencyjną, co pozwala na zorganizowanie wydarzenia nawet na 270 osób. To dobre miejsce zarówno na duże konferencje, jak i na bardziej kameralne spotkania biznesowe. Centrum konferencyjne oferuje dostęp do nowoczesnych urządzeń multimedialnych oraz bezprzewodowego internetu, co ułatwia prowadzenie wszystkich biznesowych wydarzeń. Obiekt oferuje 288 miejsc noclegowych w wygodnych apartamentach, kompleksowe wyżywienie, a także wiele dodatkowych atrakcji, które będą wartością dodaną w czasie wszystkich organizowanych spotkań.
Data publikacji: 07.06.2021

Nasi partnerzy