img

Hotele konferencyjne z noclegiem do 300 miejsc w Warszawie

H15 Boutique Hotel
Adres: ul. Poznańska 15, 00-680 Warszawa
Liczba miejsc noclegowych: 220
Największa sala konferencyjna: 90

H15 Boutique Hotel
H15 Boutique Hotel


H15 Boutique Hotel położony jest niemal w samym centrum Warszawy, dzięki czemu bez problemu dotrą do niego zarówno osoby z miasta, jak i spoza stolicy. Obiekt pod każdym względem jest świetnie przystosowany do potrzeb klientów biznesowych. W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy dwie sale, obie na kilkadziesiąt osób, które są jasne, przestronne, komfortowo urządzone i wyposażone w niezbędny sprzęt multimedialny oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Organizatorzy konferencji i wydarzeń branżowych mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz dopasowanie miejsca konferencyjnego do indywidualnych potrzeb. Obiekt posiada 220 miejsc noclegowych, co pozwala na zakwaterowanie uczestników spotkań w tym samym miejscu, w którym odbywa się konferencja czy szkolenie. Hotelowi goście mają zapewnione kompleksowe wyżywienie serwowane przez restaurację, a także możliwość korzystania z wielu dodatkowych atrakcji. Dobra lokalizacja, bezproblemowy dojazd oraz kompleksowa oferta gwarantują pełne zadowolenie z wyboru H15 Boutique Hotel jak miejsca na konferencję.

Hampton by Hilton Warsaw Airport
Adres: ul. Komitetu Obrony Robotników 39F, 02-148 Warszawa
Liczba miejsc noclegowych: 232

Hampton by Hilton Warsaw Airport
Hampton by Hilton Warsaw Airport


Hampton by Hilton Warsaw Airport to duży, nowoczesny obiekt hotelowy położony w doskonałej lokalizacji niedaleko warszawskiego lotnika. Hotel jest popularny wśród turystów oraz gości biznesowych, którzy w obiekcie organizują konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe oraz inne wydarzenia branżowe. W hotelu znajduje się przestronna, wielofunkcyjna sala konferencyjna o powierzchni 47 metrów kwadratowych, która pod każdym względem jest przystosowana do organizacji spotkań biznesowych. Uczestnicy konferencji i szkoleń mogą korzystać z profesjonalnego sprzętu multimedialnego, mają również do dyspozycji bezprzewodowy internet. Nie ma też problemów z noclegami – w obiekcie znajdują się 232 miejsca noclegowe w wygodnych i komfortowych apartamentach, dzięki czemu można zorganizować dobry nocleg nawet dla większej grupy uczestników. Jeśli szukają Państwo miejsca na konferencję w dogodnej lokalizacji w stolicy, Hampton by Hilton Warsaw Airport to hotel, który z pewnością spełni wszystkie oczekiwania.

Holiday Inn Warszawa Józefów
Adres: ul. Telimeny 1, 05-420 Warszawa
Liczba miejsc noclegowych: 300
Największa sala konferencyjna: 400

Holiday Inn Warszawa Józefów
Holiday Inn Warszawa Józefów


Hotel Holiday Innw Józefowie to idealny obiekt na organizację konferencji dla osób, które poszukują dobrego miejsca z dala od zgiełku miasta. Hotel położony jest w odległości kilkunastu kilometrów od centrum Warszawy w pięknej, zielonej okolicy i na dosyć dużym terenie. Świetnie sprawdza się zarówno jako miejsce do organizacji spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń, jak również imprez plenerowych. W hotelowym centrum biznesowym znajduje się 12 sal konferencyjnych o różnej wielkości, które można łączyć uzyskując w ten sposób sporą powierzchnię. Wszystkie sale posiadają kompleksowe wyposażenie, niezbędne do organizacji każdego wydarzenia. W obiekcie znajduje się 300 miejsc noclegowych, można więc zakwaterować uczestników spotkań w czasie kilkudniowych konferencji czy szkoleń. Hotelowi goście mają zapewnioną doskonałą obsługę kulinarną, a także możliwość korzystania z wielu atrakcji oferowanych w obiekcie i nie tylko.


Hotel Golden Tulip Warsaw Centre
Adres: ul. Towarowa 2, 00-811 Warszawa
Liczba miejsc noclegowych: 288
Największa sala konferencyjna: 270

Holiday Inn Warszawa Józefów
Holiday Inn Warszawa Józefówl


Hotel Golden Tulip to obiekt położony w doskonałej lokalizacji w biznesowym centrum Warszawy. Świetny dojazd, bliskość dworca oraz Lotniska Chopina sprawiają, że hotel cieszy się dużą popularnością turystów oraz gości przybywających w celach biznesowych. Dużym atutem obiektu jest nowoczesna, doskonale wyposażona przestrzeń konferencyjna, w skład której wchodzi 12 sal o zróżnicowanej wielkości. Sale można łączyć, zwiększając powierzchnię konferencyjną, co pozwala na zorganizowanie wydarzenia nawet na 270 osób. To dobre miejsce zarówno na duże konferencje, jak i na bardziej kameralne spotkania biznesowe. Centrum konferencyjne oferuje dostęp do nowoczesnych urządzeń multimedialnych oraz bezprzewodowego internetu, co ułatwia prowadzenie wszystkich biznesowych wydarzeń. Obiekt oferuje 288 miejsc noclegowych w wygodnych apartamentach, kompleksowe wyżywienie, a także wiele dodatkowych atrakcji, które będą wartością dodaną w czasie wszystkich organizowanych spotkań.

Hotel MDM
Adres: Plac Konstytucji 1, 00-647 Warszawa
Odległość: 0 km
Największa sala konferencyjna: 160

Holiday Inn Warszawa Józefów
Holiday Inn Warszawa Józefówl


Hotel MDM, usytuowany jest w odległości 1,5km od ścisłego centrum stolicy i około 7km od Lotniska Okęcie. Warszawski hotel jest często wybierany przez przedstawicieli firm, organizatorów wydarzeń firmowych i przedstawicieli świata biznesu. Centrum Konferencyjne Hotelu MDM posiada 3 niezależne sale i gabinety spotkań w wąskim gronie uczestników. Dostępne pomieszczenia sprawdzą się podczas rozmów rad nadzorczych dla kilkunastu gości jak i podczas kongresów przewidzianych dla 160 słuchaczy. Profesjonalnie przygotowane sale zapewniają dostęp do rzutników multimedialnych, projektorów cyfrowych, ekranów i tablic flipchart oraz innego sprzętu wykorzystywanego podczas prelekcji i prezentacji. W hotelu dostępnych jest 248 miejsc noclegowych w wygodnych pokojach 1 i 2-osobowych oraz komfortowych Apartamentach. Sezonowa kuchnia hotelowej restauracji „Upstairs bar&bistro” zapewnia wspaniałe doznania kulinarne i niezapomniany widok na panoramę Warszawy z Placem Konstytucji. Hotel organizuje również wszelkiego typu imprezy rodzinne i biesiady firmowe.

Puro Hotel Warszawa Centrum
Adres: ul. Widok 9, 00-023 Warszawa
Odległość: 0 km
Największa sala konferencyjna: 40

Holiday Inn Warszawa Józefów
Holiday Inn Warszawa Józefówl


Warszawski Hotel Puro, proponuje gościom biznesowym i przedstawicielom firm swoje Centrum Konferencyjne, składające się z kameralnych, wielofunkcyjnych sal kongresowo-szkoleniowych i przestrzeni wystawienniczej. W hotelu dostępne są 4 wielofunkcyjne sale, z których największa może być miejscem spotkań firmowych, szkoleń i konferencji dla 40 uczestników. Nowoczesny sprzęt audiowizualny i zaawansowane technicznie urządzenia pozwolą zorganizować nawet najbardziej prestiżowe spotkania biznesowe, naukowe i eventy firmowe. Nowoczesny budynek oferuje 286 miejsc noclegowych w pokojach jedno i dwuosobowych zapewniających najwyższe standardy hotelowe. Restauracja Magari to niezapomniane spotkanie z tradycyjną kuchnią włoską, oferującą oryginalną pizzę, doskonałe makarony, ryby i mięsa. Na terenie obiektu, goście mogą skorzystać z bogatej oferty SPA & Wellness z zabiegami kosmetycznymi, sauną, jacuzzi, bogatą ofertą profesjonalnych masaży i siłownią. Hotel położony jest w samym centrum miasta zapewniając sąsiedztwo najważniejszych zabytków i atrakcji stolicy.


Data publikacji: 06.07.2021

Nasi partnerzy