img

Hotele konferencyjne z noclegiem do 200 miejsc w Warszawie

Hotel Pałac Alexandrinum
Adres: Krubki-Górki 13A, 05-326 Poświętne
Liczba miejsc noclegowych: 150
Największa sala konferencyjna: 220

Hotel Pałac Alexandrinum
Hotele konferencyjne z noclegiem do 200 miejsc w województwie mazowieckim


Hotel Pałac Alexandrinum to zabytkowe miejsce o wyjątkowym klimacie, które doskonale sprawdza się przy organizacji spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji czy imprez integracyjnych. Obiekt znajduje się w odległości 13 km od granic Warszawy, a więc bez problemu można dojechać do niego ze stolicy czy z lotniska. W hotelu znajduje się świetnie wyposażone centrum konferencyjne, w którego skład wchodzi pięć przestronnych, jasnych, klimatyzowanych i profesjonalnie urządzonych sal. Uczestnicy konferencji mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt multimedialny, dobre nagłośnienie oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Hotel Pałac Alexandrinum oferuje 150 noclegów w eleganckich apartamentach, dzięki czemu możliwe jest organizowanie w jego wnętrzach nawet kilkudniowych wydarzeń branżowych. Przepiękne położenie, nowoczesna przestrzeń konferencyjna oraz profesjonalna obsługa to gwarancja, że obiekt w stu procentach spełni oczekiwania organizatorów konferencji.

Hotel Lamberton Business & Conferences
Adres: ul. Poznańska 492, 05-850 Warszawa
Liczba miejsc noclegowych: 200
Największa sala konferencyjna: 300

Hotel Lamberton Business & Conferences
Hotele konferencyjne z noclegiem do 200 miejsc w województwie mazowieckim


W poszukiwaniu dobrego i sprawdzonego miejsca na konferencję w okolicach Warszawy, warto sprawdzić ofertę Hotelu Lamberton. Świetna lokalizacja, wygodny dojazd oraz rozbudowana oferta dla klientów biznesowych gwarantują, że każdy organizator wydarzenia branżowego znajdzie tu coś dla siebie. W obiekcie znajduje się osiem sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, które dodatkowo można łączyć, tworząc przestrzeń nawet dla 300 uczestników konferencji. Obiekt zapewnia profesjonalny sprzęt multimedialny, dzięki czemu organizatorzy nie muszą martwić się przywożeniem rzutników, monitorów czy innych urządzeń. Oprócz bogatej oferty konferencyjnej, Hotel Lamberton oferuje również 200 miejsc noclegowych w wygodnych apartamentach, pełne wyżywienie serwowane przez nowoczesną restaurację, a także szereg dodatkowych atrakcji, z których mogą korzystać wszyscy hotelowi goście. Organizatorzy konferencji mogą liczyć na profesjonalne wsparcie obsługi, która pomoże na każdym etapie przygotowywania wydarzenia.

Hotel Reytan
Adres: ul. Reytana 6, 02-516 Warszawa
Liczba miejsc noclegowych: 162
Największa sala konferencyjna: 60

Hotel Reytan
Hotele konferencyjne z noclegiem do 200 miejsc w województwie mazowieckim


Hotel Reytan znajduje się w doskonałym miejscu na Starym Mokotowie w Warszawie. To lokalizacja położona w pobliżu biznesowego centrum stolicy, a jednocześnie z dala od zgiełku. Hotel posiada rozbudowaną ofertę zarówno dla turystów, jak i gości, którzy przyjeżdżają do stolicy w celach biznesowych. W obiekcie znajduje się kilka sal konferencyjnych o różnej wielkości, a także nowoczesne zaplecze hotelowe i gastronomiczne. Wszystkie sale konferencyjne są jasne, przestronne, komfortowo wyposażone. Uczestnicy spotkań mają dostęp do profesjonalnego sprzętu multimedialnego, a także bezprzewodowego internetu. W obiekcie znajdują się 162 miejsca noclegowe, które pozwalają na zakwaterowanie uczestników spotkań w tym samym miejscu, w którym odbywają się biznesowe spotkania. Bez względu na to, czy szukają Państwo miejsca na krótką, kilkugodzinną konferencję, czy na kilkudniowe spotkanie, Hotel Reytan z pewnością spełni wszystkie oczekiwania.

Arche Hotel Geologiczna
Adres: ul. Geologiczna 4, 02-246 Warszawa
Liczba miejsc noclegowych: 192
Największa sala konferencyjna: 156

Arche Hotel Geologiczna
Hotele konferencyjne z noclegiem do 200 miejsc w województwie mazowieckim


Nowoczesny i komfortowo urządzony Arche Hotel Geologiczna znajduje się w doskonałej lokalizacji niedaleko Lotniska Chopina, a jednocześnie w pobliżu centrum stolicy. Obiekt spełnia najwyższe standardy, jeśli chodzi o organizację spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń czy imprez integracyjnych. W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy trzy świetnie wyposażone sale konferencyjne o różnych powierzchniach, z których największa pozwala na zorganizowanie spotkania na 156 osób. Przestrzeń konferencyjna posiada dostęp do nowoczesnych urządzeń multimedialnych i bezprzewodowego internetu, co z pewnością będzie atutem w czasie każdego spotkania biznesowego. W hotelu znajduje się 80 pokoi z 192 miejscami, dzięki czemu można w tym samym obiekcie zorganizować zakwaterowanie dla uczestników kilkudniowych wydarzeń. Obiekt zapewnia kompleksowe wyżywienie, a także szereg dodatkowych atrakcji dla hotelowych gości. Organizacja konferencji w takim miejscu z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych.

Data publikacji: 09.06.2021

Nasi partnerzy