img

Hotele konferencyjne z noclegiem do 100 miejsc w Warszawie

Pałacyk Otrębusy Business & Spa
Adres: ul. Warszawska 2 Otrębusy, 05-805 Warszawa
Liczba miejsc noclegowych: 60
Największa sala konferencyjna: 200

Pałacyk Otrębusy Business & Spa
Hotele konferencyjne z noclegiem do 100 miejsc w województwie mazowieckim


Pałacyk Otrębusy Business & Spa to piękny, zabytkowy obiekt znajdujący się w niedalekiej odległości od Warszawy. Miejsce jest idealne na organizację spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji i innych wydarzeń branżowych. W obiekcie znajduje się kilka sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Największa umożliwia przygotowanie wydarzenia na 200 osób. Wszystkie sale konferencyjne są jasne, przestronne, klimatyzowane, a także wyposażone w sprzęt multimedialny. Dużym atutem obiektu jest 50 miejsc noclegowych w komfortowych apartamentach, w których można zakwaterować uczestników kilkudniowych wydarzeń. Obiekt posiada świetnie prosperującą restaurację serwującą dania kuchni regionalnej i kuchni świata, a także bogatą ofertę zabiegów spa i wellness. Świetne położenie, nowocześnie wyposażone centrum konferencyjne oraz szereg usług dodatkowych to gwarancja, że każde wydarzenie zorganizowane w tym niezwykłym miejscu zakończy się sukcesem.

Hotel Poleczki
Adres: ul. Poleczki 49, 02-822 Warszawa
Liczba miejsc noclegowych: 100

Hotel Poleczki
Hotel Poleczki


Hotel Poleczki znajduje się w doskonałej lokalizacji na warszawskim Ursynowie ze świetnym dojazdem z centrum miasta, a także z Lotniska Chopina. Obiekt pod każdym względem jest dobrze przygotowany na potrzeby klientów biznesowych. W ofercie centrum konferencyjnego znajdują się 4 sale o zróżnicowanej wielkości, które posiadają klimatyzację, dobre wyposażenie, nagłośnienie i oświetlenie. Uczestnicy spotkań biznesowych mają do dyspozycji spory wybór urządzeń multimedialnych niezbędnych do prowadzenia konferencji. Hotel Poleczki dysponuje setką miejsc noclegowych w komfortowo urządzonych apartamentach, zapewnia doskonałe wyżywienie w hotelowej restauracji, a także szereg dodatkowych atrakcji dla gości uczestniczących w kilkudniowych spotkaniach. Jeśli szukają Państwo dobrego hotelu na konferencję z noclegami w stolicy, obiekt z pewnością spełni wszystkie Wasze wymagania.

Hotel Arkadia Royal
Adres: ul. Bronisława Czecha 10, 04-555 Warszawa
Liczba miejsc noclegowych: 85
Największa sala konferencyjna: 220

Hotel Arkadia Royal
Hotele konferencyjne z noclegiem do 100 miejsc w województwie mazowieckim


Świetna lokalizacja, efektownie urządzone wnętrza oraz szereg usług dla klientów biznesowych – Hotel Arkadia Royal to obiekt, który pod każdym względem wpisuje się w oczekiwania organizatorów konferencji, szkoleń, spotkań integracyjnych oraz innych wydarzeń branżowych. Obiekt posiada do dyspozycji gości 5 sal konferencyjnych o różnej wielkości, w których można organizować zarówno większe spotkania, jak i bardziej kameralne wydarzenia. Przestrzeń konferencyjna posiada dobre nagłośnienie, klimatyzację, a także dostęp do nowoczesnych urządzeń multimedialnych. W obiekcie znajduje się 85 miejsc noclegowych, dzięki czemu można w jednym miejscu zorganizować spotkania biznesowe oraz noclegi dla uczestników. Dużym atutem jest restauracja oferująca doskonałą kuchnię, a także szereg hotelowych atrakcji, które mogą być wartością dodaną dla uczestników wydarzeń branżowych.

Hotel Waw
Adres: ul. Dzwonkowa 62, 02-290 Warszawa
Liczba miejsc noclegowych: 57
Największa sala konferencyjna: 60

Hotel Waw
Hotele konferencyjne z noclegiem do 100 miejsc w województwie mazowieckim


Hotel Waw to nowoczesny obiekt w wysokim standardzie zlokalizowany w dogodnym miejscu w stolicy w pobliżu lotniska. To miejsce, które równie chętnie wybierają turyści, jak i goście, którzy do Warszawy przyjeżdżają w celach biznesowych. W obiekcie znajduje się świetnie zorganizowana przestrzeń konferencyjna, której głównym elementem jest nowoczesna, przestronna sala – klimatyzowana, z dostępem do światła dziennego, a także wyposażona we wszystkie urządzenia multimedialne niezbędne do poprowadzenia spotkań biznesowych. W Hotelu Waw znajduje się 57 miejsc noclegowych w eleganckich, stylowo urządzonych apartamentach, w których można zorganizować noclegi dla uczestników kilkudniowych szkoleń, konferencji oraz spotkań branżowych. O wyżywienie zarówno w trakcie konferencji, jak i pomiędzy nimi, dba hotelowa restauracja oferująca posiłki na najwyższym poziomie. Jeśli szukają Państwo miejsca, które pozwoli na zorganizowanie wydarzenia na najwyższym poziomie, warto sprawdzić ofertę Hotelu Waw.
Data publikacji: 08.06.2021

Nasi partnerzy