img

Hotele konferencyjne w Warszawie posiadające sale na ponad 300 osób

Przy organizacji wydarzenia biznesowego trzeba skupić się na wielu sprawach. Najważniejsze jest oczywiście odpowiednie miejsce! W stolicy jest wiele ośrodków oferują możliwość organizacji konferencji i eventów dla sporej liczby osób.

W zestawieniu znalazły się propozycje godne uwagi ze względu na doskonałe warunki, przestrzenie oraz ofertę dopasowaną do wymagań biznesu.


Airport Hotel


Airport Hotel Okęcie
Lokalizacja: ul. 17 stycznia 24, 02-148 Warszawa
Kontakt: 22 456 80 00

To dokonały obiekt na organizację konferencji ogólnopolskiej lub międzynarodowej. Położenie w pobliżu lotniska oraz przy jednej z głównych arterii Warszawy, sprawia, że dojazd na spotkanie będzie bezproblemowy. Do dyspozycji gości oddanych zostało 264 pokoi w kilku standardach: standard, standard plus, business, a także apartamenty. We wnętrzach dominuje klasyka połączona z nowoczesnością i unikatowymi rozwiązaniami technicznymi. Sprzyjają one pracy jak i odpoczynkowi np., pillow system, dzięki któremu goście mogą dobierać poduszki dostosowane do pozycji, w jakiej śpią, aby zapewnić najwyższą jakość snu. Centrum Konferencyjne to prawie 1500 m2 powierzchni oraz 2200 m2 przestrzeni eventowej. Oferowane klimatyzowane sale mieszczą się na 4 piętrach hotelu, dzięki nowoczesnych rozwiązaniom i systemowi ścian przesuwnych, powierzchnię można dostosować do liczy gości. Na każdym etapie trwania spotkania mogą Państwo liczyć na pomoc dedykowanego pracownika. Na chwile relaksu można pozwolić sobie w hotelowym centrum fitness & wellness.

Więcej o hotelu: Airport Hotel Okęcie


Novotel


Novotel Warszawa Airport
Lokalizacja: ul. 1 Sierpnia 1, 02-148 Warszawa
Kontakt: 22 57 56 000

Kolejny obiekt położony w okolicy międzynarodowego portu lotniczego i zarazem blisko Centrum. W pobliżu znajduje się również znane centrum rozrywkowo- handlowe. W tym czterogwiazdkowym hotelu znajduje się 281 pokoi komfortowo wyposażonych. Wśród oferowanych udogodnień znaleźć można ekspres do kawy, stacje dokujące go urządzeń mobilnych, kosmetyki oraz szlafrok w pachnącej łazience. Hotelowa restauracja serwuje dnia kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Centrum Konferencyjne składa się z aż 10 sal, które zachwycają stylem i współczesną funkcjonalnością. Bez względu na charakter i wielkość planowanego wydarzenia można modyfikować ich powierzchnię. Zajmują dwa piętra hotelu. Wysoki sufit umożliwia organizację spotkań i wystaw z oprawą sceniczną. Wszystkie wyposażone zostały w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny i nagłośnieniowy, aby zapewnić odpowiednią oprawę wydarzenia. Po gorącej atmosferze wydarzeń można odprężyć ciało podczas masaży w profesjonalnym gabinecie.

Zachęcamy również do zapoznania się z listą obiektów z całego województwa sale konferencje mazowieckie.


Warsaw Plaza


Warsaw Plaza Hotel
Lokalizacja: ul. Łączyny 5, Warszawa
Kontakt: 885 886 100

Czterogwiazdkowy hotel położony w odległości 10 km od Centrum i w pobliżu lotniska. Spośród innych tego typu obiektów wyróżnia się niespotykanym designem oraz bryłą budynku. Baza noclegowa hotelu składa się z 146 nowocześnie wykończonych pokoi oraz strefy wypoczynkowej dla 290 osób. Są klimatyzowane, posiadają duże, otwierane okna oraz część wypoczynkową z minibarem i tv lcd. Do bezpiecznego przechowywania drobiazgów służyć będzie sejf, a dzięki zestawowi do parzenia nie zabraknie gorących napoi. Pokoje Superior mają dostęp do dużego tarasu. W łazience czekają zestawy kosmetyków oraz przytulne szlafroki. Restauracja serwuje dnia kuchni polskiej oraz najsmaczniejsze dania kuchni dalekowschodniej. Centrum Konferencyjne to 16 klimatyzowanych, wielofunkcyjnych sal wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny. Sala Plenarna, na której można urządzić wystawy czy prezentacje np. samochodów, w połączeniu z restauracją daje 800 m2 powierzchni.

Więcej obiektów ze stolicy znajdziesz pod linkiem: sala szkoleniowo-konferencyjna w warszawie.


Data publikacji: 20.02.2019

Nasi partnerzy