img

Hotel konferencyjny z salą na ponad 500 osób w Warszawie

W Warszawie można bez problemu zorganizować konferencję na każdą, nawet największą skalę. Organizatorzy dużych, masowych eventów i imprez biznesowych mogą wybierać pomiędzy hotelami ze znanych międzynarodowych sieci lub polskich uznanych na rynku marek.

Warszawskie zaplecze konferencyjne

Warszawa posiada doskonałe zaplecze konferencyjne, które z pewnością jest jednym z największych i najbardziej rozbudowanych w skali całego kraju. Zarówno w samym centrum stolicy, jak również w podwarszawskich miejscowościach bez problemu można znaleźć sale konferencyjne dopasowane do potrzeb różnych organizatorów. W nowoczesnych hotelach można organizować eleganckie, światowe wydarzenia, wymagające innowacyjnej oprawy i nowych technologii. Sporo jest również wnętrz zabytkowych, klimatycznych, o bogatej historii, w których można zorganizować konferencję czy szkolenie w nieco bardziej kameralnym klimacie. Organizując konferencję czy inne wydarzenie branżowe w Warszawie można mieć pewność, że wszystko będzie zaplanowane na najwyższym poziomie, a zarówno lokal, jak i jego obsługa zadbają o to, by konferencja odbyła się w stu procentach zgodnie z planami organizatorów.

Poszukujesz sali na łonie natury? Sprawdź Sale na konferencje w województwie mazowieckim

hilton

Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre

Doskonała lokalizacja, świetna oferta dla klientów biznesowych oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że Hotel Hilton cieszy się ogromną popularnością wśród organizatorów szkoleń, konferencji, eventów i spotkań branżowych. Hotel położony jest w samym sercu stolicy tuż obok Dworca Centralnego, dzięki temu świetnie sprawdzi się jako miejsce konferencji, na które przyjeżdżają uczestnicy z całej Polski i nie tylko. Hotel posiada jedną potężną salę konferencyjną na 1600 osób, która przeznaczona jest do organizowania wielkich wydarzeń. Dodatkowo w obiekcie znajduje się kilkanaście mniejszych sal, które można dowolnie łączyć i dzielić, aby uzyskać powierzchnię idealną.

Centrum konferencyjne Hotelu Hilton jest doskonale zaprojektowane i wyposażone. Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane, dobrze oświetlone z możliwością zaciemnienia, posiadają dobre nagłośnienie oraz nowoczesny, zaawansowany technologicznie sprzęt konferencyjny, między innymi rzutniki, projektory oraz flipcharty. Hotel Hilton posiada profesjonalną i sporą bazę noclegową. Do dyspozycji jest ponad 500 miejsc noclegowych w elegancko wyposażonych apartamentach. Hotelowa kuchnia i restauracja dbają natomiast o oprawę kulinarną wszystkich organizowanych w obiekcie imprez. Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre to doskonałe miejsce do organizowania zarówno dużych konferencji i szkoleń, jak i bardziej kameralnych spotkań biznesowych na kilka lub kilkanaście osób.

Adres: ul. Grzybowska 63, 00-844 Warszawa

hilton

Airport Hotel Okęcie

Hotel Airport na Okęciu to miejsce o doskonałej lokalizacji, świetnym wyposażeniu i elastycznej ofercie dla klientów biznesowych. Hotel jest nowoczesnym obiektem, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów konferencji, szkoleń, eventów oraz innych spotkań branżowych. W ofercie biznesowej hotelu znajduje się ogromna przestrzeń konferencyjna, w skład której wchodzi 17 sal szkoleniowo-konferencyjnych o różnej powierzchni, które można ze sobą dowolnie łączyć i dzielić. Największa możliwa do uzyskania powierzchnia pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 800 osób. Wszystkie ale konferencyjne w Airport Hotel Okęcie są doskonale wyposażone, klimatyzowane, posiadają oświetlenie z możliwością zaciemnienia, a także dostęp do bezprzewodowego, szybkiego internetu. Uczestnicy wydarzeń branżowych mogą korzystać z nowoczesnego sprzętu konferencyjnego, między innymi z rzutników, projektorów, flipchartów czy tablic multimedialnych.

Poza świetnym zapleczem konferencyjnym Airport Hotel Okęcie posiada profesjonalną bazę noclegową oraz zaplecze gastronomiczne. Uczestnicy kilkudniowych spotkań mają do dyspozycji 500 miejsc noclegowych w stylowych i komfortowo urządzonych apartamentach. Wyżywienie dla gości i uczestników konferencji przygotowuje hotelowa restauracja, która oferuje profesjonalne serwisy kawowe, eleganckie lunche i obiady, a także wieczorne przyjęcia i bankiety.

Adres: ul. 17 stycznia 24, 02-148 Warszawa


Atrakcje do zobaczenia w Warszawie

Organizacja konferencji w stolicy to dla uczestników wydarzenia możliwość połączenia spotkań branżowych ze zwiedzaniem Warszawy oraz jej najbliższych okolic. Osoby, które lubią historyczne klimaty, powinny wybrać się przede wszystkim na warszawskie Stare Miasto, zobaczyć Zamek królewski czy Pałac Kultury i Nauki, a także przejść się Krakowskim Przedmieściem. To najciekawsza pod względem historycznym część Warszawy, gdzie przy okazji można znaleźć wiele teatrów, muzeów oraz innych obiektów z ciekawą ofertą kulturalną. W trakcie zwiedzania Warszawy warto również wybrać się do Łazienek Królewskich oraz do Pałacu w Wilanowie. Można też postawić na zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik, które oferuje całe mnóstwo atrakcji dla osób zainteresowanych nauką, techniką i innowacyjnymi rozwiązaniami. Co prawda Warszawy nie da się zwiedzić w ciągu jednego czy dwóch dni, warto jednak zaplanować choć kilka ciekawych miejsc, do których wybierzemy się w przerwach między konferencyjnymi spotkaniami.

Opisane obiekty nie spełniły Twoich oczekiwań? Zapoznaj się z innymi salami z Warszawy Miejsca na szkolenia i eventy w Warszawie

Data publikacji: 14.10.2019

Nasi partnerzy