img

Hotel konferencyjny z nowoczesnymi salami w centrum Warszawy

Organizacja konferencji w Warszawie to doskonały pomysł zarówno ze względu na lokalizację, jak i na dostępność wielu obiektów konferencyjnych. Jednym z nich jest położony w samym sercu Warszawy Hotel Lord. Obiekt posiada aż 10 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, wśród których największa jest w stanie pomieścić prawie 300 osób. Wszystkie sale konferencyjne znajdujące się w hotelu są doskonale zaprojektowane i wyposażone we wszystkie sprzęty, które są niezbędne do przeprowadzenia konferencji. Do dyspozycji organizatorów są urządzenia multimedialne, audiowizualne, świetne oświetlenie i nagłośnienie, a także dostęp do bezprzewodowego internetu na terenie całego obiektu. Hotel Lord posiada również świetne zaplecze noclegowe oraz gastronomiczne. Restauracja przygotowuje zarówno serwisy kawowe i drobne poczęstunki dla uczestników konferencji, jak i bardziej wystawne obiady, przyjęcia i wieczorne bankiety. Obiekt świetnie sprawdzi się przy organizacji dużej konferencji na kilkuset uczestników, jak i bardziej kameralnych spotkań biznesowych.

hotel lord

Atrakcje w okolicy

Konferencja w stolicy to nie tylko możliwość uczestniczenia w branżowych spotkaniach, ale również korzystania ze wszystkich atrakcji turystycznych, których w okolicy nie brakuje. Warto więc w znaleźć trochę czasu także na zwiedzanie Warszawy. Dobrze jest zobaczyć między innymi warszawskie stare miasto, Zamek Królewski, Pałac Kultury i Nauki, a także wybrać się na spacer Krakowskim Przedmieściem. Osoby, które lubią odwiedzać muzea, znajdą w stolicy kilkadziesiąt muzeów tematycznych, wśród których z pewnością znajdą coś na miarę swoich zainteresowań. Miłośnicy dłuższych spacerów mogą natomiast wybrać się do Łazienek Królewskich, zobaczyć Pałac na Wodzie czy słynny pomnik Fryderyka Chopina. Można również wybrać się do Centrum Nauki Kopernik, w którym znajdziemy mnóstwo nowinek technologicznych i ciekawostek naukowych.

Zaplecze konferencyjne stolicy

Warszawskie zaplecze konferencyjne jest wyjątkowo imponujące i rozbudowane. Ciekawe obiekty znajdziemy zarówno w samym sercu miasta, jak i na jego obrzeżach oraz w podwarszawskich miejscowościach. Organizatorzy konferencji mają do wyboru nowoczesne obiekty z doskonałym zapleczem konferencyjnym i biznesowym, a także zabytkowe wnętrza znajdujące się w starych, świetnie zachowanych pałacykach czy kamienicach. Baza konferencyjna w stolicy jest tak duża, że każdy organizator bez problemu znajdzie miejsce odpowiadające w stu procentach jego potrzebom. Sale konferencyjne są różnej wielkości, dopasowane do organizowania zarówno wielkich wydarzeń na kilkaset osób, jak i bardziej kameralnych biznesowych przedsięwzięć. Doskonałe wyposażenie i świetna obsługa gwarantują, że każde wydarzenie będzie z pewnością udane. Większość obiektów konferencyjnych posiada doskonałe zaplecze gastronomiczne oraz noclegowe, można więc bez problemu znaleźć obiekty nawet na kilkudniowe wydarzenia.

Zapoznaj się z atrakcyjnymi obiektami szkoleniowo-konferencyjnymi z województwa mazowieckiego: Sale konferencyjne Mazowieckie


Data publikacji: 23.09.2019

Nasi partnerzy